Kontaktinformation

Välkommen till STEGAR.SE by Stegcentralen

 

Postadress: Box 30, 672 21 Årjäng
Besöksadress: Industrigatan 6A, 672 31 Årjäng
Organisationsnummer: 556683-1326
E-mail: info@stegcentralen.se
Order e-mail: order@stegcentralen.se
Faktura e-mail invoice@stegcentralen.se
Öppettider: 07:00 - 17:00
Telefonväxel: 0573-638100
Fax: 0573-32166
 
 

Vi som jobbar på Stegcentralen

Henrik Andreasson

Ägare / Säljare - Specialkonstruktioner, Stegar, Ställningar, Taksäkerhet, Lådor/Väskor, Skuminredning, Ficklampor & Belysning mm.

  • Telefon: 0573-638107
  • Henrik.Andreasson@stegcentralen.se

Mattias Jacobson

Säljare - Stegar, Specialkonstruktioner, Taksäkerhet, Lådor/Väskor, Ficklampor & Belysning mm.

  • Telefon: 0573-638104
  • Mattias.Jacobson@stegcentralen.se

Thanyakorn Chalee

Webb-ansvarig - Design, Konstruktion, Marknadsföring, Skuminredning mm.

  • Telefon: 0573-638100
  • Thanyakorn.Chalee@stegcentralen.se
 

Cecilia Andersson

Säljare och Ekonomi

  • Telefon: 0573-638102
  • Cecilia.Andersson@stegcentralen.se

Marko Stojiljkovic

Webb-ansvarig

  • Telefon: 0573-638108
  • Marko.S@stegcentralen.se